İnternet Bildirimi 2012-31

 

 

 

Erdoğan ateşle oynuyor - ve kim sigorta belirliyor?

 

                                                       Maria Weiß   2012/10/13     

 

 

Orada Devletler altında bir demokrasi gerçekten, ve tabii ki, iç işlerine karışmama ilkesi dünyadaki tüm devletlerin ilişkin geçerlidir.Inkar Selbiger ve sözde uluslararası toplum her yerde müdahale etme hakkına atfetmek için (başından itibaren ABD emperyalizminin egemenliği altında olmuştur bu tür teorilerin yazarlar, BM ve diğer örgütler tarafından, tabii ki, burada anlam), iddia edilen nesne yere ülkeler hegemonizm bir çürüktü hile uygun huzursuzluk,, tesadüfen aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin politikası resmi askeri strateji kağıtları [1] koleksiyon üretmek içinde bir bahane "El Kaide" ve diğer grupların her zaman-be ne altında olursa düzenlenen, aslında bu ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir, özellikle Libya Afrika'da yaptığı müdahale, geçen yıl ile olumsuz deneyimler sonucunda hamle üzerinden çanta şimdi olmasıdır.

 

Göre, ivedilikle onaylanması (Inforadio ilgili bildirimde Bütikofers sabah) alkış ama onları değil sadece, aynı zamanda fırsatçılar yukarıda görünüyor Kipping olarak Sol Parti denilen - bağlantılarında şaşırttı - Tabii ki, bu ülkede Yeşiller, çok önemli Bu konuda Raporlama zaten gerçeği ile ilgili olabilir ne bir anlayış ifade etmiştir, bu güçlere (uzun veya kısa) doğrultusunda sıyrılmak değil sadece.

 

Ancak Amerika Birleşik Devletleri'nde, bir görev bir kez hakkında almak zorunda kalacak ve hiçbir şekilde kesin değil. Şimdiye kadar onlar nedeniyle özellikle Çin ve Rusya (şimdiye kadar) sürekli muhalefet, örneğin, Güvenlik Konseyi'nin hiçbir yetki aldık. Ancak bu böyle olması gerekli değildir. Hiçbir şey için artık Rusya gibi Suriye uçağı ile olay olarak kirli hileler yoluyla göstermek için baskı altında değil.

 

Türkiye'nin Suriye'de bir müdahale üzerinde aylarca doğru çalışan ve tüm dünyada, silahlarla Suriyeli muhalif önünde açıkça desteklediğini akılda tutulmalıdır.İlk mevcut tırmanması unutulmamalıdır başlangıç ​​konumudur. Doğrudan askeri müdahale itibaren, Erdoğan bugüne kadar Türkiye'de hala kendisi bir savaş yapmaya, bunu yapmak için hiçbir büyük irade, özellikle kendi ülkesinde, korudu.Aksine son zamanlarda, İstanbul'da binlerce kişi, örneğin, Suriye müdahalesine karşı orada gösterdi.

 

Bu, ancak, bazı emperyalist güçler, yani hareket ve ateş ile oynamak ve şeritlerden koymak, önlemek vermedi bir başvuru ise Erdoğan'ın Şam Suriye sivil uçağı uçan Moskova birine bunları sebep olmasıydı "Amerikan istihbarat" Silah iddia Esad için yüklenen, Türkiye'nin ve silah aramak için karaya zorlamak zorunda kaldı. Tabii ki, aynı zamanda Suriye yönetim parçası, hem de Rusya üzerinde şiddetli protesto diğer tarafına doğru yol açmış olan iddia edilmiştir. Güya bu hassas manevra şimdi esas basınç altında Rusya güveniyor, ama sonunda şimdiye kadar başarısız olmuştur Suriye'de karışmama onun sert tutumu ayarlayın.

 

Bütün manevra bazı uluslararası güçler istediğimiz gibi orada çalışma değildir Devletler, iç işlerine karışmama ilkesi "eskime" olduğu iddia edilen bir aldatmaca ile çok aceleyle çünkü Seconded. Bu gerçekten güzel bir teoridir. Bir başka büyük uluslararası tanınma ve şimdi onlarca tartışmasız (Mao Zedong altında sosyalist Çin başta gelen ayak uluslararası hukuk, girer, ancak sonra sadece revizyonist önemli özellikle Brejnev altında Russia kliği, ancak eleştiri oldu dünyada, özellikle devrimci ve ilerici güçleri öylesine) einhandelte uluslararası hukuk olarak kabul ve, ancak, bir tür özellikle ABD emperyalistleri için emperyalistler, dünyanın herhangi bir katılımı önünü bu sözde enternasyonalizm sapık, ne zaman kurulmuştur her zaman belirli "jeostratejik" sömürücülerin ilgi doğrulamak için gereklidir.

 

Hatta soru girin değil bu! Kim daha fazla yardımcı olabilir, bunları aldatabilir. Ne kaynar oldukça açıktır, çünkü daha fazla yardımcı olabilir böyle şeyler meşgul Avrupa ülkelerinde. Böyle de etkisini kendi alanının genişlemesi ve filo operasyonları, bazı güçlerin büyük bir parça kek kesmek isteyebilirsiniz nasıl, neden hakim ve değil gibi bazı maceracı fanteziler üstünlük elde umuyoruz zaman Erdoğan ve neo-Osmanlı fantezileri destekler. Bu, Erdoğan'ın Türkiye'ye duyurdu zorunda Çin'de yaptığı ölçü şu anda yine Guido Westerwelle ne Örneğin, sadece gerçekten akıllı değildir.

 

Bu direnmektir! Hiçbir gerekçe kesinlikle yoktur ve içişlerine dünya ve karışmama devletlerin egemenliği ilkesi üzerine sallamak için bir şey yok. Bu, bazı sendika veya diğer devletlerde spontan grevler desteklenmiyor olabilir ki yolu ile ilgisi yoktur. Yani işçi ve sendikacı uluslararası karşılıklı destek enternasyonalizmin bir çok farklı tür başka bir hikaye, vardır. Buradaki iddia ABD emperyalizmine şimdi ne Açıkçası değildir. Muhtemelen ama ne yazık ki görünüşe göre bazı fırsatçılar tarafından anlaşılamamıştır değil yeterince açık olmalıdır.

 

Erdoğan liderliğinde Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu'da son derece tehlikeli bir şekilde bir düz olarak bir süre için yaklaşık zündelt. Ancak, burada Rusya'nın rolünü de bir kez değerlendirilmelidir. Belki burada bile belli bir ikiyüzlülük.
Rusya'nın görünüşte Suriye hükümeti destekliyor. Bu (derece), bazen doğru ve muhtemelen daha az ya da Suriye'de sadece Rus askeri üssünün varlığına onun temelinde vardır sadece.Risk görmek istemem. O (Gürcistan bakınız) geçmişte hatta bazen zaman dikkat içinde olsa bile Yani Putin, devletlerin iç işlerine karışmama ilkesine şiddetle bu durumda nedenler savunucusu görür. Biz burada katlanmak ne kadar görürsünüz.

 

Putin raporları, Türkiye ile iyi ilişkiler, Erdoğan basın göre tutar. Bu durum görünüşte varlığını sınamak için zaman biraz açmak için teşvik rekabet vardır ve Suriye uçağı ve onun sözde silah kargo, elbette gizli servis bu manevra Anglo wobbles vardır.

Suriyeli bir sivil uçakta Esad'a Arms malzemeleri? Garip. Rusya'nın bazı ilgi uyandırdı onsuz ülkede kendi Stürzpunkt, ne olur, hiç şüphesiz, aracılığıyla örneğin, silah teknolojisi ile bunu temin etmek oldukça başka yollar vardır.Soru gerçekten, kim dişli vardır. Hemen almış kim, tüm çok açıktı. Ve kim aynı bir teori çok daha belirgindir tasarladım. Bu konuyla ilgili ve bazı ultra-reaksiyoner niyetleri takip, uluslararası ultras bir şanlı daire üzerinde belki oluyor burada? Bu şeyler desteklenmektedir.

 

Halk oyunları ama devam ediyor. Putin Erdoğan yaptığı ziyaretten hemen dedi, bu haber vardı.Aynı zamanda ziyaret diğer nedenlerden dolayı bu olaydan önce bildirildi ertelendi duyurdu. Ayrıca bölgedeki diğer temsilciler bunu yapmak için ne soru uyandırmaktadır. İsrail Henüz hiçbir şey bu Suriye ile Türkiye arasında böyle bir savaş olacak olsa bile, bilinen anlamlı en az bir o kadar zannedebilir, doğrudan etkilemiştir. [2] İran bu hala Suriye'nin müttefiki olmasına rağmen, resmi olarak fazla değil diyor ve aynı zamanda Rusya ile iyi ilişkiler içindedir.

 

Uluslararası ultra gerici güçler, her şeyden önce, çünkü Avrupa'nın içeren bir ilgi var ne zaman Avrupa'da kritik kalkınma genel bağlamda şaşırtıcı olmayacaktır. Burada olası bir somut direnç geliştirdi ve bu revü, bazı dışişleri bakanı ve günümüze kadar tekrar sokan birçok diğer siyasi üsler gibi, mayıs sineklerinin kalmasını çalışması gerekir. Ve neredeyse ikinci kez kuş vurdu onun belirlenmesinde Norveç sözde Nobel Barış Ödülü (bir AB ülkesi) bu yıl değil: winner is Europe! Bu ödülü son taşıyıcıya hatırlayın: Obama'nın oldu! Ve önce o Libya'ya saldırdı.

 

------------------------------

[1] Sadece örneğin, bunu okuyun, Şubat 2011'den itibaren Amerika Birleşik Devletleri'nin askeri stratejik program: Amerika 2011 ABD Milli Askeri Strateji - Amerika Askeri Liderlik Redefining

[2] Putin ayrıca tesadüfen Netanyahu'nun altında İsrail kliği ile oldukça iyi ilişkiler vardır. Bu televizyonda bazı şaşkınlıkla mitbekam iki "lider", bir toplantıda bir süre önce pervasızca olduğu ortaya çıktı, Putin İsrail'e dünyanın artık dördüncü Rusça konuşan bir ülke "olduğunu unutmayın, ancak olmamalıdır bu Netanyahu'nun doğru bir göz kırparak kaydetti "dir!Sonuç ilk tüm kadar kalır.

 

 

(İnternet çeviri)

 

www.neue-einheit.com                                www.neue-einheit.de